[]

Kitap önerisi

Merhaba hediye olarak kitap almam gerekiyor siparis üzerine , alacagim kisi Dan Brown'un bütün kitaplarini severek okumus birisi 35 yaslarinda erkek cok kitap okuyan biri olmama ragmen tarrzlarimiz farkli oldugundan bir secim yapamadim, okuyup begendiginiz sürükleyici kitap tavsiyelrinizi alabilirniyim ? Tesekkurler.
 
Katherine Neville - The Eight


  • chiper  (22.08.16 03:47:31) 
stieg larsson al.


  • sayns  (22.08.16 03:52:51) 
kesinlikle wilbur smith'in mısır serisini tavsiye ederim:

www.wilbursmithbooks.com

özellikle yedinci papirüs çok güzeldir.
  • bir garip melek  (22.08.16 13:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.