ankara- gazi çiftliği anadolu lisesi

ankaralı arkadaşlar merhaba!

gazi çiftliği anadolu lisesi'ne sınav görevim var ve nasıl gidilir bilmiyorum:(

sıhhiye/ maltepe/ kızılay'dan oraya nasıl gidebilirim? yardımcı olursanız büyük sevaba girersiniz <3

elzem olmayan ama belki işe yarar bir not: etlik'ten gideceğim.

gazi üniversitesinin oradaki okul, eski tcdd hastanesinin orada. kizilaydan Çankaya belediyesi önünden 220 221 özel halk otobüsleri önünden geçer. sıhhiye köprüsünden de Eryaman Sincan dolmuslari geçer.

  • nouma21  (20.08.16 15:02:49)
Gazi Rektörlüğün arka kısmında kalıyor. Metro kullanabilirsin, Beşevler'den Gazi Rektörlüğe yürüyüp Fen Ebebiyat'ın oradaki kapıdan dışarı çıkınca sol tarafta kalıyor. Otobüsle gidebilirsin, Kızılay'dan da Maltepe^den de Ego da halk otobüsü de geçiyor 340 Ege Mahallesi Ego, çok sık geçmez ama, halk otobüsü daha çok geçer 220-221, Sabancı Kız Yurdu'nun önünde de inebilirsin, bir sonraki durak mı daha yakın tam hatırlayamadım.

  • elikası  (20.08.16 15:24:24)
banliyö da çalışıyor ise tcdd hast. geçmesi lazım.

  • gezegen olan pluton  (20.08.16 15:48:32)