Yataş mı yoksa HÖVAG mı ?

Yataş BlueStar 160x200 1100TL
HÖVAG (ikea) 160x200 800TL

300tl fark var aralarında ikisi de rahat, ikisi de çift taraflı hangisini seçerdiniz ?

Eger benim param kıymetli bi iki sene fazla kullanayım dersen yataş

  • fıytfıyt  (20.08.16 13:40:57)
ikea 25 sene garantili. 5 senedir ikea yatakları kullandım, şu an hövag kullanıyorum ve çok rahat. kesinlikle tavsiye ederim

  • dannyb  (20.08.16 15:04:18)
yeni hovag aldik. normalde uyku sorunum vardir, zor dalarim gece sik sik uyanirim, kac saat uyursam uyuyayim uykumu almamis olarak uyanirim. ama bu yatagi aldigimizdan beri nispeten guzel uyuyorum. yatakla alakasi var mi yok mu bilemem tabi.

onun disinda biz sert aldik, sertligi yumusakligi tam kararinda. yatas dahil her markada o kadar yatak denedim, bunun kadar tam istedigim sertlikte olanini bulamadim. oldukca rahat, tavsiye ederiz.

25 yil da garantili.

ikeada yataklarin 90 gun icinde iadesini kabul ediyorlar. hovag alin deneyin begenmezseniz geri goturun derim.
  • halanne  (20.08.16 15:15:41)