[]

İtü önşartlı ders seçimi

Merhabalar.

Okulu bitirmem için 2 dersim kaldı sadece. Ve biri diğerinin önşartı. Derslerden biri fiz102e. Yaz okulunda bu dersi aldım ama yine kaldım malesef. Okulada 2008 girişliyim. Diğer kalan dersimin önşartı fiz102 min DD gözüküyor fakat biz okula girdiğimiz zaman bu şart ff di. Ben bunu kullanarak bir dilekçe versem iki derside verirler mi bana. Önşartı olan ders ilk dönemler açılıyor çünkü ve okulu bitirmek için 2 derside alıp bitirmeyi alabilmem lazım.

Sizce bir umut var mı? Varsa nasıl bir yol izlemeliyim.

 
Girdiğim sene kredi sınırı yoktu, gözetimde değilse kişi 25 kredi falan alabiliyordu. Sonra ortalama şartı kondu, ikinci bir sınır notu geçemezsen 22 kredi üstüne çıkamıyordun. Benim 23,5 ihtiyacım vardı, gittim gulu gulu yaptım, eski sistemim dedim, inşaatta dekanlıkta güven hocaydı galiba, eski sistem falan yok dedi, göğsüyle yumuşatıp geri şutlamıştı beni. Sene 2004 falan. İtü zannedersem gram değişmemiştir.


  • kargn  (20.08.16 12:35:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.