[]

Bana psikolojik anime önerin

Geçen gün bu kategoriye bakarken ordaki nerdeyse tüm animeler izlediğimi fark ettim. İzlemediklerimden de iyi olanlar vardır elbet bir sürü.

Önerseniz de bilmiyorsam izlesem.

En son ping pong the animation izledim, hiç fena değildi.

Edit: İzlediklerim burada: myanimelist.net

 
öyle çok bilinmedik bir seri değil, izlemişsindir muhtemelen, ancak psycho pass çok iyiydi.

www.youtube.com
  • silverado  (20.08.16 05:53:20) 
Bokurano

Türe ne kadar uygun bilmiyorum ama Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu. Daha önce de yazmıştım, bence son 10 yılın açık ara en iyi animesi.

One Outs. Gerçi başlayıp bırakmışsın ama ben yine de yazayım dedim. Kesinlikle izlemeye değer.

Kaiji'nin ikinci sezonu.
  • sesee  (20.08.16 11:54:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.