[]

siyasi partiye üye olmak

referenssız bir şekilde istenildiği gibi üye olunabiliyor mu? üye olduktan sonra faaliyetlere falan nasıl katılınabiliyor? bu işleri bilen biri biraz anlatabilir mi?
 
ben direkt üye olmuştum. 30 tl aldılar :d sonra sms atıyolar, vatsap grubuna alıyolar. bizde futbol turnuvası oldu onun için aradılar. kahvaltılar, geçen sakaryada sanırım bi yürüyüş oldu(doğa yürüyüşü politik değil). bunların hepsini vatsaptaki gruplardan görüyosunuz.

onun dışında yardımlaşma için kullanılıyor. ben gençlikteyim. günlük işler, kan lazım duyuruları, adıyaman il başkanımızın oğlu istanbulu kazandı o okulda okuyan arkadaşlar bilmemne konusunda yardım lazım gibi şeyler var. bazı arkadaşlarda milletvekillerinin numarası var isteyince atıyolar iletişebiliyosun. geçen çanakkaleye gittiler parti otobüs kaldırdı bedava çanakkaleye gidip gezme fırsatın oluyor. güzel bişey yani çok politik olmasan bile gir bi çevren oluyor bulunduğun ilçede özellikle iyi olabiliyor.
  • error522  (19.08.16 18:52:44 ~ 18:54:24) 
chp için konuşuyorum, referans falan olmadan kafanıza göre üye olabiliyorsunuz. hatta internet üzerinden falan bile olunuyor. diğerlerinin de böyle bir şart koştuğunu sanmıyorum.


  • doxanikee  (19.08.16 19:56:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.