Rc helikopter sorunu

50-60 tl olanlardan almıştım 5-10 kez uçurdum bi ara zevkine alt kısmına kalem koydum uçacak mı diye azıcık yükselip dengesini kaybetti düştü ama çok kez daha sert düştüğü de oldu bana mısın demiyordu zaten full metal olanlardan zarar göreceğini sanmıyorum, fakat Ogün bugündür uçmuyor ışıklar olması gerektiği yanıyor vs kumanda pilleri yeni herşey tam sanki kumandadan hiç komut alıyormuş gibi tık ses bile çıkmıyor kıpırdama yok, sıkıntı ne olabilir içini açayım dedim ama nereye bakayım ki ne olmuş olabilir buna

anten şeysi çıkmıştır belki

  • yuto  (19.08.16 20:57:52)
infrared alıcısını kontrol et, ufak siyah renkli, 2 veya genelde 3 bacaklı, bir tarafında merceğimsi bi yapı bulunan bişeydir. düşerken kalem vurduysa bacakları veya lehimi kopmuş olabilir.

  • cal suna bi duduk  (19.08.16 21:00:03)