Yurtdışı Teb bankamatik kartı

Merhaba, İtalya'da kullanmak icin Türkiye'de bir Euro hesabı acicam ve hesaba bağlı kart cikaricam. TEB bankasının İtalya'daki anlaşmalı bankasından Euro'yu direk cekebiliyormusuz. Var mı bilen eden?

hayır öyle bir şey mümkün değil. buraya türk lirası koyup oradan euro çekebilirsiniz ancak. buradaki euro hesabınızı oradaki atm'lerde görüntüleyemezsiniz zaten.

  • pinman  (19.08.16 01:47:21 ~ 01:47:45)
cepteteb ile ücretsiz çekebiliyorsun. yalnız euro hesabından değil de tl hesabından çekebiliyorsun diye biliyorum.
www.cepteteb.com.tr

  • nrmnm  (19.08.16 01:49:34)
www.teb.com.tr

Ücret Ödemeden Para Çekebileceğiniz Ülke ve Bankalar*
Almanya Deutsche Bank
Amerika Birleşik Devletleri Bank of the West, First Hawaiian Bank, Bank of America
Anguilla Scotiabank
Antigua ve Barbuda Scotiabank
Avustralya Westpac
Bahamalar Scotiabank
Barbados Scotiabank
Belçika BNP Paribas Fortis
Belize Scotiabank
British Virgin Adaları Scotiabank
Burkina Faso BICIAB
Cayman Adaları Scotiabank
Cezayir BNP Paribas El Djazair
Cook Adaları Westpac
Çin Bank of Nanjing
Dominik Scotiabank
Dominik Cumhuriyeti Scotiabank
Fas BMCI
Fildişi Sahili BICICI
Fransa BNP Paribas
Fransız Guyanası BNP Paribas Guyane
Gabon BICIG
Gine BICIGUI
Grenada Scotiabank
Guadeloupe BNP Paribas Guadeloupe
Guyana Scotiabank
Güney Afrika ABSA
Hindistan Deutsche Bank
İngiltere Barclays
İspanya Deutsche Bank
İtalya BNL
Jamaica Scotiabank
Kanada Scotiabank
Karayipler Scotiabank
Kenya Barclays
Lüksemburg BGL
Mali BICIM
Martinique BNP Paribas Martinique
Mauritius Barclays
Meksika Scotiabank
Papua Yeni Gine Westpac
Peru Scotiabank
Polonya BNP Paribas Polska, Deutsche Bank
Porto Riko Scotiabank
Réunion BNP Paribas La Reunion
Samoa Westpac
Senegal BICIS
Solomon Adaları Westpac
St. Kitts ve Nevis Scotiabank
St. Lucia Scotiabank
St. Vincent ve Grenadineler Scotiabank
St. Maarten Scotiabank
Şili Scotiabank
Tanzanya Barclays
Tonga Westpac
Trinidad ve Tobago Scotiabank
Tunus UBCI
Turks ve Caicos Adaları Scotiabank
U.S Virgin Adaları Scotiabank
Ukrayna UkrSibbank
Vanuatu Westpac
Yeni Kaledonya BNP Paribas Nouvelle Calédonie
Yeni Zelanda Westpac
Zimbabve Barclays
  • feel the blanks  (19.08.16 03:57:22)
Euro hesabindan direk euro cekiyosun, ama hesabi yurtdisi atm kullanimina acman lazim yoksa tl hesabindan ceker

  • MBrain  (19.08.16 09:09:58)
Bende cepteteb var. Euro hesabı açtım. Kart ayarlarında, yurtdışında kullanılacak hesap bölümünde euro hesap seçili. Bu hesapta örneğin 100 euro varsa almanyadaki hehangi bir deutsche bank atm sinden komisyon ödemeden eur hesabımdan debit kart ile çekiyorum. İtalyadaki anlaşmalı banka atmsinden de aynı şekilde çekilir muhtemelen

  • gogu delen adam  (20.08.16 01:41:37)
Bu arada.. Aynı debit kart dediğim şekilde kullanılırsa atm ye takıldığında yurt içinde tl, yurt dışında eur heaabından para çekiyor. Yani tl için ayrı, eur için ayrı debit kart olmuyor

  • gogu delen adam  (20.08.16 01:42:49)