24 saat açık mimarlık ofisi

Arkadaşlar herkese iyi geceler

Bizim mahallede bir çalışma ofisi var, tabelasız bir şeysiz. Bugün "siz burada ne yapıyorsunuz" diye sorduk valla. Onlar da mimarlık ofisi dedi. Bu arkadaşlar taşındığından beri (3-4 ay oldu) gece-gündüz 24 saat ofis ışıkları açık bilgisayar başında çalışıyorlar.

24 saat açık mimarlık ofisi olur mu? Olursa niye olur, nedir aciliyet?

Deep Web'e onion sitesi açıp çocuk pornosu satacak halleri yok, işleri yoğundur geceli gündüzlü vardiyalı çalışıyorlardır diğer meslek erbapları gibi.

  • chiper  (18.08.16 01:56:14)
Çalışma koşullarından haberdar değilim mimarların, sakin olun yahu haha. Her gece geç saatlere kadar çalıştıklarını gördüğümüz için (kapıları ardına kadar açık) elimizde kekle, yan komşusu sıfatıyla soru sormaya gittik. Çok alemsiniz. Siz yan komşunuzu hep 155e ihbar ediyorsunuz sanırım.

  • mrsmoon  (18.08.16 02:10:15)
Turkiye'de oyle. Ozellikle bir teslim varsa filan sabaha kadar cizim yapiyorlardir.

  • fortisvita  (18.08.16 03:54:39)