Kabin boy valizlerdeki muazzam pahalılık

Yeni bir valiz alma arefesindeyim. Almışken kabin boy alayım her gidişimde onu kullanayım dedim ama gel gelelim ki bunlar benim uçak biletimden bile pahalı.

55x40x20 boy çanta 600₺'den indirimle 350₺'ye düşmüş. Bu valizler bu kadar eder mi? Bunu ucuz yollu Eminönü'nde bulurum diye biliyorum. Ama o da 150₺ olur. Valize 350₺ verip garantili bişey mi almalı, yoksa 150₺ verip çakma mı alayım?

Var mı yorumu olan?

kadıköy'de çantacıların olduğu o çarşıdan 120'ye gayet sağlam bir şey aldık geçenlerde. annemin 400 küsura aldığı şey kesinlikle daha sağlam değildi bizimkinden. orta halli birisi için 350 - 600 gibi miktarlar vermek enayilik diyebilirim.

  • zgrydn  (17.08.16 19:55:01 ~ 19:56:07)
amerikadan gelen tanıdık varsa getirt. tek valizle gidiyorsa iki valizle gelsin :) ben samsonite kabin boyu 45 dolara aldım ross'dan :)

  • mr.goodcat  (17.08.16 19:56:34)
En iyi valiz = en hafif valiz.
It luggage markasina bakin. Yillardir kullaniyorum, nerelere geldi benle. Hic sikinti yasamadim.

30€ya almistim kabin boyunu.
  • kuehles blondes  (17.08.16 19:58:32)
Genelde evliadiyelik olarak aliniyor valizler. Ben gecen sene ihtiyacim oldugu icin buyuk boy İT luggugae aldim 600tl idi.onun haricinde kullandigim bir orta boy ve bir kabin boyu valizim vsr, 7-8 yillik, onlar da ucuz degildi. Butceni zorlamayacaksa 300e kadar cik, omur boyu kullanirsin.

  • kint  (17.08.16 21:24:54)
sunu birakip kaciyorum hemen
www.bim.com.tr

  • exlibris  (17.08.16 22:57:37)
Metro grosmarkete de bak. Ordan Eminent marka almıştık, pahalıları bilmiyorum da iyiydi bu.

  • mandalina kokusu  (17.08.16 23:03:48)