aksamdan kalma ve promil iliskisi

gece 4 e kadar 10 sise 50lik bira icmis biri an itibariyle
promil acisindan nasildir?
kandaki alkol ne zaman tamamen temizlenir?
gece cok icmis biri ertesi gun aksamuzeri arac surebilir mi?

SoberApp, AlcoDroid gibi android için uygulamalar var. Çok sağlıklı sonuç vereceğini düşünmüyorum ama tahmini bir şeyler söyleyebilir. Bu programlardan hesaplayabilirsin.

  • Crowley  (17.08.16 14:13:02)
tam benzeri değil ama bir keresinde en son kadehini gece 3 sıralarında olmak üzere 2 kişi bir 100'lük rakı içmiştik.ertesi gün benimle birlikte içen arkadaşım akşam üzeri saat 5 gibi çevirmeye girdi, 0,20 civarında alkol çıktı.

çok değişken var burada. arada çok su içip işediyseniz, iyi yemek yediyseniz vs vs vücudunuzdaki alkolün temizlenmesi çok daha hızlı olur.
  • dahili meddah  (17.08.16 14:43:36 ~ 14:43:51)
Kilo ile alakalı çoğu durumda. Herkes için aynı sonucu vermez. Ayrıca yazıldığı gibi başka etkenler de var.

  • ihanet kac kisilik  (17.08.16 15:37:38)