[]

Sakallı erkek istemiyoruz mu?

eksisozluk.com

baya saydıranlar olmuş.

siz ne diyorsunuz?

 
insan olsun da sakallısı sakalsızı farketmez.


  • evde liyakat kalmamis  (16.08.16 12:17:38) 
çenemdeki sakal kadar değerleri yok saydıranların, halt etmişler diyorum.


  • devorgilla the gunslinger  (16.08.16 12:19:14) 
Sakallı erkekler kızacak ama sakaldan ben de hiç hazzetmiyorum. Eminim çok bakımlı sakallı erkekler de vardır ama benim gözüme çok pis ve kaba görünüyor bu meret. Neyse kişisel tercih meselesi ama ben tercihimi her zaman sinek kaydıdan yana kullanırım. Oh mis gibi kaymak gibi ^.^

Edit: Linki okumadım, yalnızca soruya yanıt verdim.
  • köstebek kurabiye  (16.08.16 12:41:38 ~ 12:44:23) 
Bu kadar bariz bir trollemeye cevap kastıranlar artık komik bile gelmiyor.


  • arnold schwarzeneger  (16.08.16 12:42:55) 
Bayanlarda tercih meselesi ama sinek kaydı seven çok çok çok az bayan tanıdım sanırım. Bayların sövmesinin sebebi ise kendileri bırakamadığı için.
not: sakalspor

  • gozu acik sevisen yahudi  (16.08.16 13:02:28) 
bence köse ve saydırıyor ya da tarzı olmayıpta hipster özentilerine saydırıyor ikinci durumda ise haklı olabilir


  • gündüz m  (16.08.16 13:23:09) 
bana dev sakal birakan erkeklerin cogu çirkinliklerini, dev yanaklarını dombili gıdılarını falan saklamak için bırakıyomuş gibi geliyor. genelde eli yüzü düzgün adamlarda hiç öyle çok uzun sakallar görmüyorum. ben de sakal çok sevmem, ama illa sinekkaydı olsun diye de aramam. yüz hatlarını kapatmayacak şekilde orta karar bir kirli sakal iyidir. onun dışında bahsettiğin başlık çok başarısız bir trolleme girişimi, insanların ciddiye alıp mantıklı mantıklı açıklamalar yapmalarını komik buluyorum.


  • ambrosia  (16.08.16 13:43:59) 
arnold +1


  • stavro  (16.08.16 13:54:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.