Hayatta en çok ne yaparken mutlu oldunuz?

Benim için sanırım kimsenin arayıp sormadığı tek başıma deniz manzaralı yeşillik bir alanda kulağımda kulaklık uzanarak kitap okumak heralde. Şehir hayatı cidden bu durumu bile "olağanüstü tatlı" bir hale sokuyor.

Suda ilk defa ters takla atabildiğimde mutlu olmuştum.

  • dissendium  (16.08.16 00:10:44)
seyahat ederken bir de rüyamda uçarken.

  • e a p  (16.08.16 00:13:03)
Lan düşündüm de ciddi ciddi bulamadım, öyle "en mutlu olduğum şey şuydu" diyebileceğim bir şey yok heralde.

  • utkumon  (16.08.16 00:13:18)
bilgisayar oyunu oynarken

  • yüzyıllık yalnızlık  (16.08.16 00:22:27)
Bir tanesi çocukluğuma ait. Ablamla karşılıklı oturup resim defterlerimizi de önümüze koyup, neler çizdiğimizin de hikayesini anlata anlata resim çizerdik. Sahiden çok mutluydum. Hep yer altında yaşayan, ya da ağaçta yaşayan bir aileyi çizerdim. Yeryüzüyle ilgili bri problemim varmış :D

Daha sonrayı düşündüğümdeyse bir an geliyor aklıma. Aşık olduğum adamla uyurken sabaha doğru uyanıyorum. Kış günü ve odada koyu mavi, lacivert, çok güzel perdeler vardı. Yorganın altından hzılıca çıkıp camı açıyorum ve sıcak yorganın altına geri giriyorum. Soğuk, tertemiz bir hava geliyor içeriye, ve lacivert perdeye vuran ışıkla mavi, puslu bir ışıkla doluyor oda. Elimi dışarı çıkarıp elimin rengine bakmıştım. Masmaviydi. Sonra da sırtı dönük uyuyan sevgilime sarılmıştır. Kuş seseleri de vardı. Uyumuştum yeniden. O hani yeniden uykuya daldım ya o mavi ışıkta ve serinlikte, işte o huzurlu his benim için mutluluğun tanımı.
  • shadowcat  (16.08.16 01:00:08 ~ 01:02:20)
geceleyin sadece yoldaki lambaların aydınlattığı geniş bir otoyolda müzik eşliğinde araba kullanırken.

  • gilbeys  (16.08.16 01:01:29)
1) uyurken,
2) resim çizerken,
3) yemek yaparken (ve yerken)
  • reso aga  (16.08.16 01:19:37)
seyahat ederken +1

  • köstebek kurabiye  (16.08.16 01:19:40)
Brno'da sehir merkezinde yururken hickimse olmusken mutluydum.

  • Traveller  (16.08.16 01:38:46)
Vänern gölü kıyısında bir ormanın içinde yağmurun altında sevgilimle otururken.

  • ambrosia  (16.08.16 01:57:47)
sahneye çıktığımda.
oyun sırası büyük bi heyecan, ama sonrasında o alkışlar özellikle sevdiğim insanların gururla bakan gözleri ve daha da önemlisi başarmanın verdiği mutluluk paha biçilemez benim için.

  • bir nick var benden iceri  (16.08.16 02:12:41)
Bişeyle uğraşmak zorunda hissetmediğim kendime ayırabildiğim anlarda mutlu oluyorum.

  • chiper  (16.08.16 02:18:09)
doğum yaparken

  • sta  (16.08.16 02:42:27)
askerlikte işe yaradığımı, verilen emri yerine getirdiğimi farkettiğim zaman. mesela tüm kazan dairelerinin basınç testlerini sırf kendi baştan sona planlamamla gömdüm geçirdim, dağ ve komando tugayı'nın 2015'ten beri ısınmasına destek oldum iyi tecrübeydi.

bir de stajımda keyfim yerindeydi.
  • rain when i die  (16.08.16 03:03:54)
güzel bir dondurma yediğim her an çok mutlu oluyorum.

  • la noix  (16.08.16 09:47:26)
gezerken ve ucu bucagı olmayan bı manzaraya bakarken.bodrumda hamakta sallanırken rüzgarın saclarımı ucurdugu bır an vardı.bırde kahve ıcerken.

  • nanelimonportakal  (16.08.16 10:05:00)
Galatasary'ın iddialı olduğu şampiyonlar ligi maçları. O hissi yaşamayan bilmez.

  • jamalbsf  (16.08.16 10:05:38)
la noix +11111

dondurma beni de aşırı mutlu yapıyor. külahta uzun uzun yemek ama.
  • yue  (16.08.16 10:32:40)