Saç kesimi için ne kadar veriyorsunuz? Memnun musunuz?

Yaklaşık 6 yıldır aynı kuaföre gidiyorum. Bi arkadaşım vasıtasıyla gittim. Adam her türlü sosyal medyadan ekledi beni o gün bu gündür. Her paylaşımı beğeniyor. Gelince çaylar kahveler falan filan. Ama 5 yıldır her çıkışımda memnun olmayarak çıkıp "oldu abi" deyip fake yapıyorum.

Ayrılmak istiyorum ama vicdan azabı da yaşayacağım. Sürekli dükkanının önünden geçmek durumundayım eve giderken. Valla artık evi değiştiricem nasıl boktan bi durum.

Verdiğim de 15TL gibi cüz-i bir rakam. Ama artık yeni ve güzel işini iyi yapan önerilerden bulunan bir kuaföre gitmek. Eve giden yolumu değiştirmeye ve sosyal medyalardan engellemeyi göze almış bulunmaktayım.

Normal hayatta "adam levine" e benzetirler. Eklerde resmini ekledim ama bu adam sayesinde diğer ekteki adam gibi oluyorum.

40 lira veriyorum memnunum.

  • gilbeys  (15.08.16 23:39:12)
15 veriyorum. ben de memnunum.

  • bohr atom modeli  (15.08.16 23:45:35)
16 senedir aynı berbere giderim. 15 lira veriyorum. çok memnunum

  • cekilmis gayfe  (15.08.16 23:45:41 ~ 23:45:53)
15 veriyorum, yanlar 5 numara üstler seyrek diye makas. Memnun değilim, favorileri çok kısaltıyor. Usturada da elinden gelse boynumdan aşağı göğsü falan alacak, sınır yok.ayarsız yani.apartmanin altinda olmasa gitmem ben de :/

  • me gusta  (15.08.16 23:53:27)
20 memnunum

  • basond  (15.08.16 23:57:43)
2 berberim var.
Biri 8 biri 20 liraya yapıyor. Memnunum. Birinde sıra bekliyorum. Birinde randevu alıp istediğim saatte gidiyorum.

  • premium hayat yan gel yat  (16.08.16 00:00:11)
60 tl. bir zahmet memnun olayım.

  • bir sevgi faresi jamal  (16.08.16 00:33:06)
gittiğinde ben taşındım, kusura bakma uzak kalıyor burası dersin bi daha da gitmezsin.

35 falan veriyordum en son
  • sttc  (16.08.16 00:52:06 ~ 00:52:21)
hiç para vermiyorum. kendim kesiyorum; memnunum.

  • zgrydn  (16.08.16 01:11:28)