[]

kulaklığı burn in yapmak

sevgili kulaklığa 500 tl yatıran audiophile kardeşlerim. şimdi yeni bir kulakiçi kulaklık aldım. bunu burn in yapmak istiyorum. önerebileceğiniz bir site, app, vs. bir şey var mıdır?

teşekkürler.


 
ben inanmıyorum burn in e ama playstore ve appstore da uygulamalar var. sürekli frekans değiştirerek çalıyor sanırım.

kulaklık nedir bu arada merak ettim?
  • mattiadestro  (15.08.16 21:52:20) 
burn in diye bir şey yok hocam, ben direk olarak dünyadaki en büyük müzik ekipmanları üreticilerinden bir şirketten aldım cevabı.

cevap veren kişi argenin başıydı bu arada, kendisi çok da sevdiğim bir arkadaşımdır.
  • kurnaz  (15.08.16 21:56:54) 
@ mattiadestro

kulaklık rock zircon
  • mr.goodcat  (15.08.16 22:02:13) 
ben de kargodan bekliyorum kulaklığımı audiophile kardeşim. sony mdr-1abt aldım. eloy ve opeth flac diskografi indirdim. burn in diye bişey varsa orgazm eşliğinde olacak.


  • hasmetizm 2046  (15.08.16 22:08:57 ~ 22:09:20) 
Herkes hemfikir, kulağına takıp bangır bangır dinleyeceksin işte müziklerini.


  • gordon sen misin ses ver  (15.08.16 22:12:23) 
bununla ilgili head fi'de binlerce yazı var. araştırabilirsiniz. şu platformda farazi cevaplarla bilgi kirliliği her konuda yapılmak zorunda sanırım...


  • japan  (15.08.16 22:13:41) 
Gerek yok. Zamanla açılır o kıvama gelir..


  • Son Müzakereci  (15.08.16 22:33:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.