Şöyle bir uygulama kesin vardır! Var mı?

Merhaba

Bi uygulama arıyorum ve olduğunu düşünüyorum yoksa bile bence bilen birileri geliştirsin :)

Uygulama her gun 1 adet tag belirleyecek ve kullanıcıya sunacak. Kullanıcı da bu tag'i içinde barındıran bir fotoyu instagramda paylaşacak. Her kullanıcıya her gün aynı tagler verilmeyecek, atıyorum bana bugün "shadow" geldi ama ayşenura "yellow" geldi, 3 gün sonra da bana yellow ona shadow gibi. Bir nevi photo a day uygulamasi arıyorum ama o sadece bize tag versin, instagramda bu uygulamanın tag i ile paylaşıp like alalim mesela. Diyelim ki red tag i gelsin, ben kırmızı rujumun fotosunu paylaşıyım ama kanadadan katy de gitsin bayrağının fotosunu paylaşsın gibi gibi. Umarım anlatabildim

Tskler

çok özür dilerim ama süper saçma bir şeymiş bu.

  • naberabi  (15.08.16 16:23:05 ~ 16:23:11)
Ben instagram falan kullanmiyorum, bu tarz programlarla pek isim olmuyor ama bence neticede foto paylasim uygulamasi olsa da, özgün birsey. Ancak tag mevzusunun kisiden kisiye degismesi kafami karistirdi.Yeni seyler iyidir.

  • trejemu  (15.08.16 16:55:10 ~ 16:57:21)
Neden diye sorup anlayamayanlar olmus. Oyun gibi düşünün. Hani size bi tema verirler de siz o temaya dair yazi yazarsiniz, resim yaparsiniz gibi... Hadi her kese farkli olmasin, her gun herkese ayni olsun tagler ama gunden gune degissin. Amac da su, mesela otesi gunu yellow tag ini verdi, o gun bittiginde instagramda o tagi barindiran(tabi uygulamanin kendi tagi de olacak fotolarda) tum fotolardan en cok like alan secilir ve uygulamanin bol takipçili kendi hesabinda featured olur gibi. Anlatabildim mi? Neden garip geliyor ki millete ben de onu anlamadim...

  • yemektehamsivar  (15.08.16 21:46:07)
Ve buyrunuz buldum:
fatmumslim.com.au

  • yemektehamsivar  (15.08.16 23:19:12)
bence gayet de güzel mantıklı ve tutma potansiyeli olan bir fikirmiş. bilmiyorum böyle bir uygulama var mı ama bu kadar saçma bulunup laf edilecek bir şey yok.

  • cthulhu  (16.08.16 00:25:56)