saçlarım çok kuru ve hacimsiz?

saçlarımı boyattım. önceden hacimsizdi şimdi hem kuru hem hacimsiz dik durmuyo şekil almıyor.

kullandığım şampuanın alakası yok benim saçlarla değiştireceğim fakat hangi şampuanı alacağımı bilmiyorum. dökülmede var koparak dökülüyor.

mesela hacı şakirin kalıp sabunu ile saçımı yıkadığımda saçım istedigim kıvamda oluyor fön çekince iyi şekil alıyor yalnız kalıp sabun saçıma sabun veriyo ve inanılmaz kepek yapıyor. kalıp sabun gibi saçımın hacimli görünüp şekil almasını sağlayacak ama zarar vermeyecek birşey arıyorum.

Saç kremi/köpük kullanmayı denedin mi? ya da başka şekillendiriciler?

  • manuelka  (15.08.16 00:02:30)
@manuelka

şekillendirici kullanıyorum özellikle. sorun yıkadığım şeyde. şimdi edit çekicem duyuruya anlıcaksın.
  • Caaannn  (15.08.16 00:11:17)
Dogal zeytinyagi sabunun kullanin artik ciddi ciddi yayginlasti, internette bir cok bilgi var. kepek yapmiyor, istediginiz gibi sekil aliyor. Sacin alismasi bir sure aliyor ama sonrasinda super oluyor. Onemli olan sabunun kuru olmasi yani yeni yapim olmamali zaten bloglari vs okudukca goreceksiniz. Dogal zeytinyagi urunleri satan yerler de yardimci olur sac icin derseniz kurumus ( ayni iki uc hafta beklemis) sabundan verirler

  • kassiopeia  (15.08.16 00:35:57)
Saç sekillendirici kullanmak istersen pantene mükemmel bukleler miydi neydi o baya güzel.

  • chitosan  (15.08.16 07:26:47)