Domain Transferi

Merhaba. İsimTescil'de 5 tane domainim var. Sahibinin ismi fetö'yle birlikte anılıyor. Şirket kapatılır filan, domainlerim uçar. Bu yüzden başka bi şirkete (godaddy) taşımak istiyorum domainlerimi. Bu iş nasıl yapılır? Mail durumları filan varmış. Bunlardan haberim yoktu. Nasıl yapabilirim?

goddaddy tavsiye etmem. sebebi ilk aboneliklere çok güzelmiş gibi gözüküp yenilemeler yüksek fiyatlı oluyor. ben şahsen godaddyden bir türk firmasına taşıdım 2 gün önce. şuan trasnferler 5 dolar.

  • latsc  (15.08.16 00:06:50)
@latsc, hangi firma o?

godaddy, gitgide fiyatları şişiriyor. namesilo düşünüyordum ben de...

.
  • kartallar yuksek ucar  (15.08.16 00:10:09)
turhost

  • latsc  (15.08.16 00:11:34)
hep reklamını yapıyorum gibi olacak ama geçen kampanya maili geldi, 14,90'a transfer ediyormuş:
www.guzel.net.tr

  • rodriguez2  (15.08.16 00:37:02)
Godaddy transferini farklı hesaplar açarak (kod hesapta bir kullanımlık) ucuza transfer edip daha sonra tüm domainleri tek hesapta toplayabilirsin belki ama ikinci sene fiyatı arttığı gibi kod kabul ettirememe durumun da var.

Eğer ödeme işini yapabilirim dersen rebel.com var 5 domaine kadar transferi domain başına 3.99$ dan yapıyorlar. Ben enpara ile ödeme yapamadığım için hesap bloke oldu desteğe yazıp açtırdım ama bi daha denemeyip name.com a taşıdım 8.25$ + ücretsiz who is karşılığında.

www.rebel.com
  • EkimBebesi  (15.08.16 00:38:06)