[]

2 ay için eve internet bağlatmak

merhabalar, 2 ay için evime internet bağlatmak istiyorum. sonrasında iptal edeceğim.

bu kısa süre için avantajlı bir seçim arıyorum. ne tavsiye edersiniz?


 
Eğer data kullanımın çok olmayacaksa telefonuna uygun fiyatlı internet paketi al. Usb ile bilgisayarına bağlayıp (tethering) telefonun internetini kullan (sürücü yüklemen gerekebilir) veya telefonu kablosuz modem olarak kullan, daha kolay ama pil yer.
Bir de anlaşıp komşunun kablosuzunu kullanmak da bir seçenek olabilir.

  • mikro patlama  (14.08.16 14:20:49) 
Abi aklınız varsa türk telekom bağlatmayın, bir ay önce bağlattım bu kadar yavaş ve sık kopan bir internet görmedim. Türk telekom insanlık ayıbıdır.


  • utkumon  (14.08.16 15:21:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.