ludashi.com virüsü nasıl silinir?

lanet olası virüs bilgisayarıma girdi ve çıkmak bilmiyor. 12 saattir bilgisayar başında uğraşıyorum malware avast spyhunter adwcleaner hepsini denedim olmadı. sanırım format atacağım ama atmak istemiyorum. bu virus bilgisayarına girmiş biri varsa ve silebildiye bana nasıl sildiğini yazarsa çok sevinirim. virüsün sembolü saat tarihin solunda gözüküyor sarı yuvarlak içine siyah artı işareti üstünde de turuncu bir yuvarlığın içinde rakamlar azalıp artıyor bir de gözlüklü sakallı leş piç bir çinli var. aklımı oynayatacağım bu virus nasıl silinir. ekran resimlerini yolladım. umarım bu virusu silmiş biri bana nasıl sildiğini öğretir.

hizliresim.com

Avira antivirüs dene bi de

  • hasmetizm 2046  (14.08.16 11:33:00)
Bunlar çok fazla yere yerleşiyor. Tüm tarayıcıları temizliyorlar genelde. Zor iş. Google a sor avira çözüm olmazsa.

  • hasmetizm 2046  (14.08.16 11:34:32)
Kayıt defteri temizleyiciyle temizle birde sonra tekrar çalıştır dediğin programları. İşe yaramazsa sistem geri yükleme yap.

  • uyusam iyi olur  (14.08.16 11:41:47)