bilgisayardan virus silmek için yardım lazım

bir oyun indireyim dedim perişan oldum.

virüs koruma programı olmadığından oyunu indirdiğimde bilgisayara bu 3 virus bulaştı

navsmart.info
ludashi.com
mpc cleaner

malware avast spyhunter 3 ünü yükledim büyük ölçüde temizledim ama yinede tam temizlenmedi

geri yükleme yap demeyin çünkü

geri yüklemeyi biliyorum ama bilgisayarın hard diskinde yer kazanmak için geri yüklemeyi kapamıştım şimdi yeniden açtım yeni geri yükleme noktası oluşturdum 1 kaç saat önceye geri yüklüyor 1 kaç saat öncede gene virüslü işime yaramıyor format şart

bilgisayarım notebook win 7 yüklü 2 gb ram 32 bit işletim sistemi

başka bir notebookum var oradan skypeden yazışarak bana format atmayı yönlendirirseniz çok iyi olur daha önce hiç format atmadım ilk olacak

ilgilenenler faceden iletişime geçebilir adım heves face adresim www.facebook.com

not mpc cleaner sanırım silindi ama navsmart.info ve ludashi.com duruyor format atmadan onları silme imkanım var mı ekranın sağ alt kısmından sarı bir yuvarlığın içinde siyah bir artı işareti var tıklayınca da japonca ya da çince bir site açılıyor ekran resimlerini koydum

hizliresim.com

bilgisayarı sıfırla diye bir özellik var. onu kullanın tüm dosyaları silip Windows'u temiz şekilde kendiliğinden kurar. oyun yüklerken buradan falan link isteyin. Google'dan ararsanız çok sıkıntı yaşarsınız. cd'ye falan gerek yok.

Malwarebytes Anti Malware indir ve yıldırım taraması yap. Yüzde yüz düzelir.

  • dissendium  (13.08.16 23:42:10 ~ 23:42:33)
yıldırım taraması seçeneği ücretli ücretsiz deneme sürümü olan ve yıldırım taramasını ücretsiz yapabileceğimiz bir malware linki var mı varsa linkini yazarsanız sevinirim

  • dellamortedellamore  (14.08.16 00:13:55)
Yıldırım taraması değil pardon tehdit taraması diyecektim.

www.malwarebytes.com
  • dissendium  (14.08.16 00:17:09)