Kitap ayracı olarak kalem

Bir kurşun kalem olsun istiyorum, ve bunu kitap ayracı olarak kullanabilmek istiyorum. Yani normal kalemler gibi tombalak olmasın, geniş olsun ve kalınlığı az olsun. Var mı böyle bişey? Varsa nereden bulabilirim?

Kitap okurken istediğim yerleri işaretleyip küçük notlar tutmak istiyorum ama kitabın yanında kalem taşımak çok külfetli. Böyle bişey yoksa da ben üretimine geçip zengin olayım bari :]

  • sttc  (13.08.16 23:16:32)
ya işinize karışmak gibi olmasın ama ne kadar ince olsalar bile, ayraç dışındaki her türlü cisim kitap arasındayken kitabın cildinde dikey, boydan boya çatlamalara yol açıyor.

  • m e b  (13.08.16 23:35:28)
valla ben pc rami kullanıyorum.rahatım.tavsiye ederim.500mb ddr-1 hey gidi günler...

  • mungojerry  (14.08.16 01:15:28)
Bir kurşun kalemi önce kenarlardan kesip törpüleyerek, sonra da camkağıtlayarak istediğim inceliğe ve şekle getirdim:

oi66.tinypic.com
  • long live rock n roll  (07.10.16 17:06:51)