esenboğa'dan keçiören'e...

nasıl gideceğiz?

hedef keçiören, şefkat mahallesi 39. cadde yakınlarında. belko air güzergahına baktığımda en yakın durak olarak fruko diye bir yer görülüyor. burada inip yarım saat civari yürüyeyim mi? ya da belko'dan daha merkezi bir yerde inip dolmuşla mı devam edeyim?

teşekkür ettim.

Hava alanından Kızılay ordan otobüs en mantıklısı.

  • gozu acik sevisen yahudi  (13.08.16 23:47:34)
belko aire bin fatih köprüsünde inmek istediğini söyle, onlar indirir. İndiğin yerdeki o üstünden geçen köprü fatih köprüsü oluyor. Yolun indiğin tarafından merdivenlerden yukarı çık böylece üst yola (fatih caddesi) çıkmış oluyorsun. Yine çıktığın taraftan

1. yanında ağır eşya taşımıyorsan seçeneği:
Şose dolmuşuna bin. Bir kaç dk sonra sağda gürkanlar marketi görünce in. Anayoldan o yukarıya doğru çıkan sağa sap (dr besim ömer caddesi) yaklaşık 1km yürüyüşten sonra 39.caddeye geliyorsun
2. Biraz araçlarla paralel yönde yürü. Otobüs durağı göreceksin. Yeşiltepe ya da Kamil ocak yazan egoya bin. Yukarıda anlattığım yol üzerinden gidecek zaten bu otobüs.
Oradan Gideceğin yer neresiyse inersin.
Bildiğim bu kadar
  • dene  (14.08.16 00:17:19 ~ 00:21:44)