[]

kurutma makinesi tavsiyesi

birazdan gidip çamaşır kurutma makinesi alacağız. neye dikkat etmemiz lazım? hiç kullanmadım hayatımda. özellikleri nelerdir? şu özelliği yoksa kesin alma dediğiniz bişi var mı?
 
Marka için bir şey diyemem ve nasıl dikkat edileceğini bilmiyorum ama kurutma makinelerinin bazıları kıyafetin ağzını burnunu dağıtıyor. Hatta annem şöyle taklidini yapıyor (temsili)
3.bp.blogspot.com
İşte şu adamın dudak hareketinden yaparak 'Giysinin yakası aynen böyle yamuluyor' diyor.
Alacağınız makinanın yamultucu olmadığından emin olun ama o nasıl seçiliyor bilmiyorum.
  • aychovsky  (13.08.16 13:31:14) 
Electrolux


  • adivar  (13.08.16 14:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.