itü makinaya başlayacak öğrenciye yurt

merhaba, küçük yeğen itü makinayı kazandı şimdi nerede kalacak sorunları yaşıyoruz. gümüşsuyu erkek öğrenci evi yer olarak iyi ama yemek olayından dolayı çekinceleri var çünkü sadece yatacak yer vs. için fiyat yüksek.. gümüşsuyunda kalanlar yemek olayını nasıl hallediyorsunuz? 2. sıraya vadiyi yazsa gidiş geliş zor olur mu? istanbulu bilmiyoruz ya da yakın çevrede saçma sapan kuruluşlara ait olmayan kahvaltı yemek sağlayan düzgün yurtlar var mı bildiğiniz?

mali olarak aman aman bir problemi yoksa, her şeyin hesabı yapılması gerekmiyorsa ilk sene kesinlikle yurtta kalsın. zaten yemek olayını isterse dışarıda da halleder.

hem güzel bir arkadaş çevresi yapar, hem saçma da olsa bazı şeyleri tecrübe etmiş olur.
  • kurnaz  (13.08.16 12:12:14 ~ 12:12:36)
gümüşsuyu ve vadi için fiyata yemek dahil değil. okulda öğlen yemeği 2, akşam yemeği de 3 lira. iki yurdun dibinde de yemekhane var. yemek olayını pek dert etmeyin.

gümüşsuyunda kalırsa özellikle 2.sınıftan sonra çok rahat eder. 8.30 dersine 8.20'de uyansa yeter :) vadi için mesafe gözünüzü korkutmasın metro ile 40 dk falan sürüyor.

sorularınız için mesaj atabilirsiniz.
  • axl  (13.08.16 12:42:30)