[]

Ayrıldıktan Sonra Kanlı Bıçaklı Olmak

Bir Türk sporu mudur? Ben düzgün ayrılmak istiyorum :( N'apayım?
 
Düzgün insanlarla birlikte olmayı ve iyi tanımadığınız bir insanla ciddi bir ilişkiye başlamamayı deneyebilirsiniz.


  • fragile lady  (11.08.16 22:47:21) 
Bir zaman sevdiğin insanla kanlı bıçaklı olamazsın. Severek birlikte olursan sorun olmaz.


  • Apocalypse  (11.08.16 22:50:06) 
Kendine ve ona olan saygında bir kusur etmediysen mümkün. Sadece aşk bitti, arkadaş olak denebilir. Zarar verme varsa zaten ne gerek. Zarar veren ister zaten anca o da mümkün olmaz.


  • bir ileti paylastim  (11.08.16 23:23:44) 
ben hep arkadas kalmak istedim, hala eski erkek arkadaslarımı özlüyorum. cünkü hepsinin ' sevgililik' ten uzak sevdiğim yönleri vardı. fakat onlar kalamıyor.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.08.16 01:32:01) 
Medeni bir şekilde ayrıldık. Hatta o uzakta, olaylar patlak verdiğinde falan aradı, gelmeyi destek olmayı bile teklif etti. Yani önemli olan insan olmak azizim.


  • Polaroid  (12.08.16 01:53:14) 
Çirkefleşme potansiyeli olan insanları zamanla önceden sezme yeteneğin gelişecek. Tecrübe lazım biraz daha.


  • arnold schwarzeneger  (12.08.16 09:04:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.