San Francisco

Naptım ettim biletimi aldım sonunda :) ama şimdi de diğer sorunlar baş gösterdi en önemlisi de barınma. Orada bir arkadaşım var bana kiralık oda bakıyor fakat en ucuz bulabildiği 1400 dolares civarında ki bu beni orada batırır gibi gözüküyor. Siz duyuruculardan bir kez daha yardım istiyorum. San francisco da kiralık oda için nerelere bakayım, kimlerle konuşayım bana yardım edin. Ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim.

bakmadıysan craigslist'e bak bi. orada uygun bir şeyler bulabilirsin

  • naberabi  (11.08.16 17:19:47)
Amac ne? Usa hostel guzel orda kal. Yeri de guzel.

  • bir ileti paylastim  (11.08.16 18:19:06)
Hostel olmaz malesef belki idareten kalırım. 1 yıllığına gidiyorum oda bulmam lazım. Craiglist ten de kimse maillere dönüş yapmıyor malesef.

  • Alichoo  (11.08.16 19:23:54)
airbnb'den 1 aylığına bir yer bak. gidince ev sahibiyle ilişkini geliştir airbnb'yi aradan çıkarıp fiyatı düşür.

  • mr.goodcat  (11.08.16 20:24:48)
araba alıp şehirdışında ucuza kaldığın bir yerden seyahat etmek bir çözüm olabilir.

  • sttc  (11.08.16 23:13:31)
San francisko'da toplu taşıma bir çok Amerikan şehrine göre iyi, merkezde arabalı olmak ise zulm. Ama metro güzergahına bakıp o şekilde uygun ev bulabilirsin. Bir de amerikanın en pahalı ya birinci ya ikinci şehri. Ucuz sınırını yüksek tut:(

  • bir ileti paylastim  (11.08.16 23:17:32)
Arkadaşım orada kalıyor
bi sorayim sana dönerim.
Ne zaman gidiyorsun ve orada nereye yakın olman gerekir?
  • etna  (12.08.16 11:21:03)
18 inde gideceğim mission street te çalışacağım. Valla buraya yakın, uzak heryer olur yeter ki götümüzü kesmesinler.

  • Alichoo  (12.08.16 12:16:03)