[]

Clio 2 10 bin bakımı ne kadar çıkar?

S.b. aslında 12 bin bakımı diyelim biz ona :)
yağı ve filtreyi ben alsam ne kadar fark eder. 
polen filtresi ve muhtemelen motor hava filtresini kendiniz değiştirebilirsiniz. motor hava filtresi bazen ekstra ekipman isteyebiliyor sökmek için ama polen filtresi her zaman kullanıcının sökebileceği kadar basit yerlerde olur. google'dan bakın, youtube'dan izleyin sadece yağ değişimi için de yağınızı götürürseniz 40-50 TL'den fazla vermeyin. oldu bitti işte.


  • prodeq  (11.08.16 16:35:33) 
yağı hava filtresi falan 160 a yaptırdıydım ben. ama bir usttekı yorum dha mantıklı


  • anonymice  (11.08.16 16:38:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.