[]

Elektrik kesintisi sonrası xbox internet bağlantısı sorunu

Bu aralar bizim sokak ve civar sokaklarda altyapı çalışmalarından ötürü elektrik hemen her gün en az 1 kez kesiliyor. Elektrik kesilip geri geldikten sonra internete bağlanamıyorum. Modemi aç kapat yapıyorum bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor.

Asıl soru şu ki bugün elektrik kesildiğinde xbox 360 açıktı ve elektrik geldiğinde internete bağlanmadı bir türlü. Bilgisayar 5 dakika sonra bağlandı ama xbox hala bağlanmadı. Ağ ayarlarını fabrika ayarlarına dönderdim, ethernet taktım yine de olmadı. Ne yapılır bu durumda?


 
Neyse, cevap veren olmamış ama ben şu linkteki adımları uyguladım ve düzeldi. Belki ihtiyacı olan olur bizim gibi cevapsız kalmasın.

www.youtube.com
  • hubris  (12.08.16 14:55:55 ~ 14:56:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.