Konut kredisi faiz indirimi

Bu inen faizler evlere hemen yansır mı?
120 bin civarı evler faiz indi diye 130 140 a çıkarırlar mı hemen? Daha düşer mi faizler su an ziraat 10 yıllık 0.95 sanırım?

çok fazla yükselmez.

çünkü şöyle bir durum var. Bu krediler ekspertiz raporlarına göre verilecek. Ekspertiz raporlarında da anlık fiyat yükselmeleri daire değerine yansıtılmaz. yani satıcılar yükseltse bile istedikleri fiyatlardan satamazlar.
  • teritori  (11.08.16 11:10:19)
Talep artacagi için fiyatlarin yukselise gececegini dusunuyorum Ben.

  • solenkol  (11.08.16 11:31:53)
Fiyatların yeni faiz oranlarına göre şekillenmesi biraz süre alacaktır. Alıcı buldukça artacak yani.

  • zombi  (11.08.16 16:28:02)
işin teorisine göre fiyatlar kesinlikle artacaktır.

  • turkuaz  (11.08.16 17:00:39)
kesinlikle artacaktır. imkanınız varsa hemen alın.

  • hakim oynayin dedi  (11.08.16 17:03:47)
tekrar söylüyorum, çok küçük bir artış olur.
abartırlarsa yarrağımın kafasını satarlar.

  • teritori  (12.08.16 08:36:27)
neye göre küçük artış olur.Daha şimdiden birkaç projede kontrol ettim.Eskiden lste fiyatını söyleyip daha pazarlık yapmadan size şu olur diye %10 indirim yaparlardı anında.Şu an direk liste fiyatını dayıyorlar pazarlıksız.

  • turkuaz  (12.08.16 11:27:18)