Mekanik Klavye ve Mouse Yardım

Öncelikle ben klavye de ne istiyorum onu belirteyim;

- Ses çok önemli benim için yani bu konuda zaten o kadar fiyatı olmasa Razer Blackwidow alacağım ama işte fiyatı üzüyor.

- Mümkünse bir makro tuşu olsun.

- Klavye aydınlatması kesinlikle olmalı

- Tuşlar yumuşak olursa iyi olur

Tekrar duyuru açmak istemediğim için bu duyurunun altına devam ediyorum.

Blackwidow Tournament Edition Chroma ile Blackwidow Chroma arasında tuş sesi ve yumuşaklık farkı var mı?

Mouse konusuna gelirsek 1.97 boyunda eli de orantılı olarak büyük bir gamerim. Logitech G500 kullanıyorum memnunum aslında ama alternatif ve hesaplı fikirlerinizi bekliyorum.

Bu konuda bilgi sahibi olan duyuru mensubu dostlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler

@Defanstaki son adam Logitech g710+ klavye sesi konusunda biraz geri planda kalıyor gibi incelemelerde öyle sezdim yani razere göre

  • bir peynir kutusu kibrit  (11.08.16 00:20:09)
tournament edition'un iki farkli modeli var. birisi stealth edition. tus sesi ve yumusakliligi farkli tabi ki. steatlth olani brown switch cakmasi olan orange switch kullaniyor. daha tok ve daha az sesi var adindan da anlasilacagi uzere. siz muhtemelen blue switch ariyorsunuz. cherry mx blue veya bir cok blue switch olan klavye isinizi gorecektir. youtubedan seslerine bakabilirsiniz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (11.08.16 10:13:40 ~ 10:14:23)