Kilolu insanın şansının düşük olması

Bundan 7 ay öncesine kadar 80 kiloydum ve kızlar bakıyordu. Motor kazası sonrası 91 e çıktım ve şuan bakmıyorlar. Bu kadar mı farkeder anlamadım

Edit:boy 181

Memen falan çıkmıştır normal.

  • angelus  (10.08.16 22:04:33)
11 kilo az değil. Boyun da çok uzun değilse ciddi fark yaratır.

  • buff  (10.08.16 22:08:31)
Senin algılarınla alakalı durum. Bence.

  • lithu  (10.08.16 22:13:15)
110 kiloyum yağ oranım %22 ve kızlar hala çatır çatır bakıyor? Bakıyorlar ciddiyim.

İletişim yeteneği de çok önemli normal şartlar altında zaten bakmayacak birinin sadece iletişime geçerek seninle ilgilenmesini sağlayabiliyorsun. Dert etme la bu kadar.

Boy 178
  • chiper  (10.08.16 22:16:44)
Fark eder tabii ki.

  • stavro  (10.08.16 22:20:53 ~ 23:02:24)
abi ben şişmanların nasıl seks yaptığını anlamıyorum en başta. burada hiç özgüveni tavan, kendisiyle barışık şüşko rolü kesmiycem, birisi dönüp bana baksa bile ikinci gün arkasına bakmadan kaçar çünkü fiziksel olarak sıfırım. iki adım yürüsem gtümden soluyorum, cinselliğim ne olsun? bi de yanlış bilmiyosam her 10-12 kilo başına bi santim eksiliyor "kullanılabilir pipi"den yağ dolayısıyla.

bu yüzden kilolu insanın şansının düşük olması (hatta hiç olmaması) bence gayet normal. bunu "kişisel" algılama. ha şişkoya ilgi duyan da var ama 10-11 kilo az değil, hele ki önceki halini bilenler için. ideal kilondayken hiçbi şekilde ilgi uyandıramıyosan problem var bence.

bu arada yaptığım geyik değil, zayıf ve sexsi olduğum zamanları da biliyorum, bizzat kendi vücudumda görüyorum bütün etkileri. ideal kiloda ve ortalama-ortalama üstü fiziksel aktivitesi olan adamla herhangi bir sebepten dolayı evde yatan ve kilo alan adamın fiziği aynı olmaz.

o yüzden sen önce iyileşmene, sonra da tekrar eski hayatına dönüp fazla kilolarını vermeye bak. belki ben bu konuda fazla takıntılı ve acımasızım bilmiyorum ama dediğim gibi ben bu halimle biri baksa bile ciddiye almazdım açıkçası, yürümeye mecalim yok amk sevgilim olsa ne olcak. ÖNCE TÜRKİYE.
  • der meister  (10.08.16 22:56:21)
kadınsın diye geldim erkek çıktın. Erkekte öyle bişey olduğuna inanmıyorum çok zayıf olsan evet etkiler, ama obez olmadığın sürece kilolu olmak pek etkilemez. Bir arkadaşım "göbekli erkek seviyorum, yemek yemeyi hayattan zevk almayı biliyor gibi geliyor" demişti.

sen kendini kötü hissedip kasıyor olabilirsin.
  • rodriguez2  (10.08.16 23:08:22)
fark eder ya. kilolu erkek, göbekli erkek çok itici geliyor bana.

  • şubatsonrası  (11.08.16 00:02:32)
Bi ara 110 kiloydum(boy 189), baya göbekli memeli bi adamdım kimse bakmıyordu. Şu an 80 kiloyum, hala anlamadığım bir şekilde (dışarıdan anlaşılmayan) göbeğim var ama bildiğin zayıfım, hafif kas da var(haftada 3 spor yapıyorum), hala kimse bakmıyor.

  • noluyo yaa  (11.08.16 00:21:57 ~ 00:22:27)
Fizik önemli bir kriter.

  • arnold schwarzeneger  (11.08.16 10:53:58)
1.81 boyunda spor yapan bir erkek 91 kilo olsa da öyle aman aman kilolu gözükmez.Hatta size 1.81 boyunda 96-97 kilo kaslı,düşük yağ oranlı öyle adamlar gösteririm ki dışardan baksanız kilosunu 15 kilo az tahmin edersiniz.

  • turkuaz  (11.08.16 11:49:24)
1.91 m boyuma rağmen 151 kiloydum, kimse bakmıyordu doğal olarak..
92 kg'ye düştüm, sadece şişman, ezik ve hiç talep almayan kızlar bakıyor.. hala ortalama güzellikteki ortalama kızların baktığını görmedim. belki yürüsem bakarlar ama kim uğraşacak şimdi :D

  • wagner love  (11.08.16 15:44:38)