[]

öğrenci olup abd turistik vize alan var mı?

kardeşim üniversite öğrencisi. şuan bende 10 senelik b1/b2 vize var o da almak istese verirler mi? sponsor mu olması lazım birinin? ben olsam mesela verirler mi? daha önce almış olan varsa deneyimlerini paylaşırsa mutlu olurum.
 
Benim öğrenci arkadaşım alamadı.


  • tahin pekmez yoğurt  (10.08.16 21:37:17) 
Sponsorluk gerekmiyor. Vize yetkililerini, Turkiye'ye geri doneceginize dair ikna etmeniz gerekli. Anne, babaniz ustune kayitli, ev, araba tapularini dahi goturebilirsiniz. Isterlerse gosterirseniz. Temel nokta, geri doneceginize inanmalari. Alma sansi gayet yuksek. Hele ki sizin turist vizeniz ile daha onceden ABD'ye giris cikisiniz var ise ve su anda Turkiyedeseniz, alma sansi yuksek. Aileden bir fert Amerikaya gidip gelmis, kalmamis diyebilirler. Bu orada vize gorevlisine bagli tamamen. Net konusmak dogru degil. Sansiniz %60-70 diyorum ben.


  • kareem said  (11.08.16 01:55:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.