kopenhag 1 hafta

5 gun 1 hafta civari bi gezi planliyorum. nereye gideyim nerde kalayim ne yiyip iceyim? benim oyle gece hayatiyla cok isim olmaz degisik biralarindan ickilerinden icer, meshur yiyeceklerinden yer, alisverisin seyini cikarmadan onemli yerlerini gezer donerim. biliyorum ki cok pahali sehir, bu sartlar altinda kac para ayirmak lazim konaklama+ucaktan bagimsiz?

bi de malmö uzak midir, oraya nasil en kolay ve ucuz fiyata gidilir?

tenks in edvens evribadi

Ben gecen sene eylul'de geceligi 33 euro'ya urbanhouse'da kalmistim. bayagi merkezi hos, temiz ve genc nufusun bol oldugu bir hostel. christianshavn'a yuruyerek 15 dakika falan. geri kalanina cevap verecegim aksam.

bir de her gun uyusturucuya falan takilmayacaksaniz cok fazla 1 hafta kopenhag icin, 4 gun maksimum diyorum.
  • bollocks44  (10.08.16 16:29:32 ~ 16:33:33)
malmö bayağı yakın yaklaşık yarım saat falan sürer. 9-10 euro civarıydı fiyatı sanırım. oraya gitmişken lund'a da geçebilirsiniz. malmö'den daha çok sevmiştim şehri. bir de euro geçmediğinden para mevzuları sıkıntılı oluyor biraz. ben az miktar euro bozdurup kredi kartı kullanmıştım.

  • ontheroad  (10.08.16 16:35:16)
@bollocks44; yok uyusturucuyla isim olmaz ya. 1 haftanin tamami kopenhag degil zaten iste malmö ve baska yakin yerlere de geceriz diyorum. aksama editi bekliyorum.

@ontheroad; not aldim bunlari. ben de az bi nakit cogunlukla kart kullanmayi dusunuyorum zaten. lund'a da bakayim, oraya nasil gidiliyor?
  • in vino veritas  (10.08.16 17:24:33)