[]

kadıköy-bostancı dövmeci bilen ?

merhabalar :) anadolu yakasında kadıköy civarında işinde usta yetenekli dövmeci arıyoruz. tanıdığınız önereceğiniz tavsiyelere açığız.

ps. bitkisel boyalar kullanıyorsa tadından yenmez. :)


 
bitkisel boyayı bilemiyorum ama işinin ehli olduğunu gözlemlediğim lithiumtattoo.com var. budakan tamere daha önce dövme yaptırdım ve memnun kaldım. modadaymış yeri.


  • hypathia  (10.08.16 14:58:33) 
roots tattoo - muratay
ben ve çevremdekilere dövme yaptı, memnunuz.

  • whoosie  (10.08.16 15:12:35) 
kadıköy barlar sokağında negatif var. şahsen yaptırmadım ama aklımda hep övülmesiyle yer etti.


  • naberabi  (10.08.16 16:11:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.