duran aracıma vurup kaçtılar

arkadaşlar duran aracıma vurdular. vuranın kendisi, arabası ve plakasını hemen çektim. o an kontrol ettiğimde arka tamponda bişi yok gözüküyordu. sonra adamla biranda arabasına atlayıp kaçtı. bende daha sakinleşinde tamponu bi temizledim ve küçük bir boya kalkması, çok hafif bir ezik ve çizikleri gördüm.

araba şirketin, kiralık. şikayet etsek sonuç alırmıyız. arkadaşım deymez ufak tefek şeyler tempona olur onlar dedi ama tatmin olmadım. vuran elemen hem haksız hemde üstte çıkmaya çalıştığı için. önerilerinizi bekliyorum.

geri vites yapma kanuni her yolu zorla...
yanına kar kalırsa yarın aynı şeyi başkasına da yapar...

  • rentts  (09.08.16 11:38:23)
fotograf varsa ver kaskoya soke soke alirlar. sikayet et kesinlikle.

  • brkylmz  (09.08.16 11:55:27)
Şikayet et, karşı taraf da ders alır.

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.08.16 12:02:03)
Sikayet et. Icinde cocuk olsa daha da buyuk zarar gelebilirdi. Ileride bunu birine yaparsa sorumluluk ayrica sende de var artik.

  • Traveller  (09.08.16 12:18:45)
kiralık araç ise kesin senin başına patlar, mutlaka kaskona bildir ve yaptır. kaçtığını mutlaka belirt. tarih saat ve yeri not al, şahit olsa o da iyi olabilir.

  • osmanyueksel  (10.08.16 05:14:18)