iphone no service

Sabahtan beri telefonum carrier network bulamıyor. 8-9 aydır kullanıyorum, IMEI Kaydettirme olayına girmemiştim. Ondan olabilir mi? Uyarı sms'i vb gelmedi.

Sim turk telekom, telefon Amerika'dan alınma iphone 6s

Başka bir sim kart ile denedim, onda da No Service yazıyor
İşletim sistemini 9.3.4 e Update ettim
Restart ettim telefonu
Yan yatırdım

Çözüm sonrası ekleme: Kasım'dan beri Türkiye'de kullanıyordum, bir şekilde problem çıkmamıştı. Edevlet üzerinden IMEI kaydı yaptırdıktan ~12 saat sonra problem düzeldi.

yurtdışı cihazı kayıt ettirmediysen başka sebep aramana gerek yok. e-devlet'ten girip imei numarası ile kontrol edebilirsin..

  • nrmnm  (09.08.16 11:03:21)
kayıtsız kullanım süresi 4 aydır. sanırım daha öncesi amerikada kullandınız.

  • mr.goodcat  (09.08.16 17:39:39)