Breaking Bad sarmıyor ya

bende mi sorun bilmiyorum 4. bölüme geldim hala sarmıyor. çok sıkıcı değil mi ya? nasıl fenomen oldu bu dizi?

bekleme yapma devam et...

  • erty_ksk  (08.08.16 23:28:48)
ilk 5 bolumunu izledim, biraktim. kendimle gurur duyuyorum.

kimse sorsam 2.3. sozonloro ofsono, diyor. yemisim oyle diziyi.
  • fakyoras  (08.08.16 23:29:59)
Ben de 2 kez birakip 3.seferde hepsini izledim. Resmen mahalle baskisindan.

Bazi cok begendigim ayrintilar oldu ama genel olarak "hmmm ok" diyerek izledim :D

Ayrica skyler bence orospu diil.
  • kuehles blondes  (08.08.16 23:31:46)
ben de ilk sezonun ortalarında bırakmayı düşünmüştüm ama totalde 3 kere seyrettim diziyi. bu aralar bida başlamayı düşünüyorum. devam

  • kayan kayin  (08.08.16 23:33:48)
Ben severek izledim bütün bölümleri ama bitince sıkıcıymış harbiden dedim. Breaking Bad izleyiciyi büyük bir beklentiye sokuyor. İster istemez bu adamın sonu ne olacak diyorsun. Sonunu merak ediyorsan izlemeye devam et. Sonu şimdiden ilgini çekmiyorsa bırakabilirsin. Çünkü bu bir drama dizisi ve her fırsatta bu adamın hayatı merkezde olacak.

  • dissendium  (08.08.16 23:34:30)
ee saracak diye bir şey yok, başka dizilerde şansınızı deneyin..

hem bence skyler tam bir kaşar :)
  • redeath  (08.08.16 23:35:48)
çünkü bok gibi dizi boşver başka bir şey izle

  • e a p  (08.08.16 23:36:04)
Ezik bir lise öğretmeninden kartelleri bile öldürebilecek güce sahip olan bir adamın dönüşüm hikayesini anlattığından ilgi çekici geliyor insanlara. Çoğu insan hayatında böyle bir kırılma olmasını bekliyor, biraz da adamı örnek alıyor. Bu yüzden izleniyor dizi, yoksa sıkıcı gerçekten.

  • Crowley  (08.08.16 23:38:41)
amerikanın bücür cadısı. ergenler dizide uyuşturucu var diye popüler yaptı. bi de bunu house'la kıyaslayanlar var. evlerden ırak aman aman.

  • brad pitt  (08.08.16 23:39:23)
eğer sevmediyseniz niye zorla izliyorsunuz ki? bırakın abi. ben gayet keyif alarak takip ettim diziyi. her bölümünü de iple çekerek.

benim için top 3'tedir diziler aleminde.
  • antikadimag  (08.08.16 23:49:55)
Valla tam o bölümden sonrası sarmıyosa sarmaz.

İlk 4-5 bölüm sıkcı, sonrası iyi.
  • kurnaz  (09.08.16 00:01:15)
sarmadıysa izlenmez bu kadar basit. Benim favori dizilerimden biridir ama buna futbol takımı muamelesi yapılması saçma. Eğer merak ediyorsan bikaç bölüm daha şans ver belki ilgini çekmeye başlar sonuçta o kadar tutmuş dizi. "Ağbi birekin bed yaa" diyenlere de kulak asma.

  • youshookmeallnightlong  (09.08.16 00:08:57)
Bayık ve uzun olan her şeyi sevmeme rağmen Breaking Bad beni de sarmadı. Yine de bütün bölümlerini izledim, bitirdim.

Sıkıcı değil ama herkese hitap etmiyor diyebiliriz.
  • buff  (09.08.16 00:13:45)
ben resmen birinci sezonu atlayip ikinci sezona gidip sonra birinci sezona geri donmustum zira bence de birinci sezon pek sarmiyor ama ikinci sezonda o kadar kaptiriyorsun ki donup izliyorsun. bence 2. sezona gec, sonra geri donersin.

  • kassiopeia  (09.08.16 00:14:21)
Bende yayınladığı dönem denk gelsem her hafta takip etmedzim açıkçası. Fakat dizi bittikten sonra izlemeye başlayınca keyfime göre bir sonraki bölüme geçiyorsun, bu rahatlıkla izledim ve şimdi herkese öneriyorum. Sıkılmadım mı, sıkıldım ama sonuna dek izleyince işte bu dedim. Önce ki duyurumda da olduğu gibi özlüyorum şimdilerde.

  • pavlis  (09.08.16 00:20:11)
Sen övgüler sonucu dizi izlemeye başladın ve sarmadı bu yüzden zorlama kendini başka dizi bul.

  • murtiii  (09.08.16 00:28:00)
Aynen diger her izleyene vahiy geldi oyle izlediler cunku baska dizi bul sen

  • brad pitt  (09.08.16 00:31:02)
beni de çok sarmadı sonra ite kaka ilerledim biraz. "iyiymiş ya aslında" diyip, 3. sezona kadar geldim sonra ara verince nerde kaldığımı unutup bi daha da aramaya üşendim. düşün bak ancak o kadar sarmış. herkes beğeniyo diye beğenmek zorunda değilsin. sevgilim bb fanı, ben GoT izlerken "hıh" diyo, ben de onun breaking bad'ini beğenmiyorum. herkes her şeyi sevecek diye bi kaide yok.

  • ambrosia  (09.08.16 00:38:56)
Bucur cadinin kurgusu daha iyiydi

  • brad pitt  (09.08.16 00:50:52)
2-3 sezon beklemek gerek sarmadıysa bırak

  • basond  (09.08.16 05:58:20)
Overrated. Bazı konular var böyle. Bir şekilde aşırı popüler oluyor nedendir bilinmez. Sonra eleştiremiyorsun da. Ben baya bir zorladım 4. sezona falan başladım. Kardeşim ile birlikte oturup izlediğimiz diziler var. O fena değil dedi izledi. Ben birlikte aktivite olsun diye devam ettim. Sonra bir yerde koptuk.

Koptuktan sonra 2-3 bölüm falan anca izledim. Bitime az kaldı diye bir ara oturup kalan bölümleri izlerim diye düşünüyorum 2 yıldır falan herhalde.

Neyse 4. sezona kadar izlemiştim. Hala sormamıştı. Sarmıyorsa boşver izleme geç. Büyütecek bir şey değil, dizi sonuçta.

Ekşi sözlük burası. 5000 psikanalisti 5 nesil boyunca doyuracak kadar sıkıntılı kafalarla dolu. NBA finalinde bile taa Türkiyelerden kalkıp s**kmeli sokmalı entry girenler var.

Ayrıca Skyler White çok net orospu
  • nawar  (09.08.16 09:27:41)
@sour psikanalisti kısmını o yüzden yazdım. Keşke sadece bir tane dizi olsa bu konu. İstisnasız her konu böyle.

  • nawar  (09.08.16 10:13:52)
sarmıyorsa izleme. Beklentiler farklı olabilir sen lost gibi bir şey bekliyorsan sürekli merak içinde kalacağın bir şey arıyorsan bu o dizi değil. (gerçi breaking bad de öyle ama o şekilde değil) Başta pek hoş gelmediyse sonra "aksiyon" artıyor diye izlenecek dizi değil yani. En baştan karakterlere, karakter gelişimine vs. alışman onu sevmen lazım bence. Bence bu diziyi sevmeyenlerin ortak özellikleri hollywood'un hızlı kurgusuna çok alışmış olmaları. Daha yavaş ve daha farklı şeyler garip geliyor.

bak sana sarıcı dizi tavsiyesi hem de 8 bölüm:
(bkz: stranger things)

not: ben bayılıyorum 2 kere izledim. Better Call Saul'u da çok seviyorum. O yavaşlık güzel bir yavaşlık bence.
  • rodriguez2  (09.08.16 13:10:01 ~ 13:12:41)
şu diziye overrated diyenler var. ulan nefret ediyorum ikiyüzlülüğünüzden, hipsterlığınızdan.

hepiniz oradaydınız be
  • kayan kayin  (10.08.16 04:32:31)