Nawel Ben Kraiem (Cirrus) - Last Melody (veya Memory)

Merhabalar,

Bir çoğunuza tanıdık gelecektir Cirrus - özellikle She Kills ve Mama Please şarkılarından. Geçen yıllarda Youtube'da bu gruba ait ya da solistlerinin (yani Nawel Ben Kraiem) canlı performanslarında çaldıkları bir şarkıları vardı: Last Melody veya Last Memory. Sözlerini hatırlamıyorum ama melodisinden yola çıkarak bir kaç söz aklıma geliyor - yanlış veya doğru bilmiyorum ama şöyleydi: last last melody (veya memory), did you heard the last melody? gibi bir kısmı da vardı.

Şu an her yerde arıyorum fakat bulamadım. Herhangi bir şekilde denk gelip dinleyen ve bu şarkının linkini veya mp3'ünü paylaşabilecek birileri var mıdır acaba?

Şimdiden teşekkürler..

blonde readhead - melody olabilir mi acaba alakasız bir şekilde. vokaller falan çok farklı ama belki hafızada karışıklık olmuştur.

  • freya  (08.08.16 12:19:20)
yok yok, eminim - hatta youtube linklerini buldum şarkının (yer imlerine kaydedilmiş olan) ancak onlarda silinmiş. şu an hiç bir yerde bu kayıtları bulamıyorum, sanırım direk mail atıcam Nawel Ben Kraiem'e ve ekibine. :)

  • tamamyahallederiz  (11.08.16 13:15:24)