[]

22 Yaşında Lisansa Başlamak

Kafamda bazı planlar var...

Çok mu geç sizce? Millet yüksek lisansa başlıyor o yaşta, değil mi? :(


 
eğitimin yaşı olmaz görüşünde olanlardayım saygılar


  • Aşk Adamı  (07.08.16 02:36:43) 
hiç geç değil, zaten çoğu okul hazırlık falan 5 sene, 1 sene de uzatma olayları, yani insanların çoğu zaten 24-25 yaşında lisans bitiriyor. 22 yaşında lisans bitiren çok nadir insanlar, açıkçası ben hiç tanımadım.


  • gezegen olan pluton  (07.08.16 02:40:34) 
mezun olduktan sonra yapacağın iş sana daha iyi bir hayat sunabilme imkanı veriyorsa yapılır. geç değil. lisanstan sonra yüksek yapmadan işe başlarsın, yüksek yapanlarla aynı yaşta işe atılmış olursun. birkaç sene sonra düşünürsün hala yüksek istiyor musun diye


  • sttc  (07.08.16 02:41:22) 
24 yaşındayım ve bölüm değiştireceğim. Yaşıtlarım 2. yüksek lisanslarına başlamak veya çalışmak arasında tercih yapıyorlar.

Her türlü okunur. Geç diye bir şey yok :)
  • sevgikusunkanadinda  (07.08.16 02:43:09) 
memlekete okuyan adam lazım.bu da soru mu allasen?


  • bardakigüneşgözlüğü  (07.08.16 03:51:15) 
yaşa takılma hiç. gideceğin lisans okumaya değer mi önemli olan o. dört yıl harcayacağın zaman ve para önemli bir miktar. mühendisliklerin bile bir çoğu iş yapmıyor. gitmek istediğin bölüm önemli.


  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (07.08.16 03:56:18) 
25'te bitirdim. biraz stres oluyor etrafta herkes ufak olunca ama çok da sıkıntı olmuyor. ben şu an geç kaldığımı hissetmiyorum. içinde istek varsa sen de yardır bence.


  • jangbogo  (07.08.16 04:32:52) 
Geç değil asla. Ben de 21 yaşında başladım, haytımın en doğru kararını vermişim. Üniversite bambaşka birşey kesinlikle geç değil


  • goodyes  (07.08.16 22:43:51) 
ben de 22'de başladım. tek sorun senden küçük ergenler. sen de kendinden büyüklerle takılırsın sorun olmaz. yani geç falan değil başla gitsin.


  • nothing in my way  (07.08.16 22:49:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.