Bu buluta mp3 yuklesek

Simdi bu bulut nasi oluyo. Her telefon alisimizda mail alisimizda falan hediye bilmemkac gb dropbox huawei asus google drive falan bulut depolama verdik diyo.

Su gune kadar he he next deyip gectim.

Simdi bana beles bi depolama alani lazim mumkun mu bu, bu ise mi yariyo bulut.

Benim, pc deki mp3 leri buluta yuklemem, baska bi sehirdeki arkadasimin da bu mp3 leri oradan indirmesi gerekiyo.

Ne yapmak lazim nasi yapmak lazim.

Evet ayni dediginiz gibi. Internet uzerinde size ozel bi hard disk olarak dusunun.

  • allah yazdiysa bozsun  (06.08.16 21:29:13)
Nasi yapiliyo peki?

  • brad pitt  (06.08.16 21:55:01)
girip hesap aç. sonra upload et. istediğinde dinle ya da download et ok?

  • kupigometa  (06.08.16 22:00:02)