ankarada akşamları napılır

kendimi bildim bileli eve tıkılmışım belki yapacak bişey bulurum diye dizi film falan da başlamadım kitap da okumuyorum zira onlar kışın da yapılır. ama illa arkadaş gerekiyor sanırım bu şehrin tadının çıkması için. kaç gecedir boş boş nette takılıyorum. ha gündüzleri de zevkli değil ama en azından gidecek yer oluyor. var mı benim gibi arkadaşsız ve canı sıkılan.

  • diyojenimtırak  (05.08.16 23:15:54)
Pazar günü toplaşma var, ona katıl işte. Belki birileriyle tanışırsın, birlikte takılırsınız sonra.

  • buff  (05.08.16 23:50:22)
bu milyonuncu soru sanırım, hadi yine tekrarlayalım.

klüplere üye ol, bisiklet, kitap, doğa moğa v.s ; toplaşmalarda çok eğlenceli piknik v.s olabiliyor, gece zaten çok sık dışarı çıkılıyor oradan kendine uygun arkadaş grubu edinip artık klübü sallamayabilirsiniz
bir spor salonuna kayıt olarak, kendin gibi insanlarla tanışır arkadaş edinirsin
duyurunun ankara spor gibi bir telegram grubu vardı, ona katılabilirsin.
küçükde olsa bi' gece hayatı çevresi var aslında, vasıtan varsa gece dışarı çıkıp 2-3 akşamdan sonra onlarla arkadaşlık edebilirsin
la baktın hiçbiri olmadı çok sıkılırsan da gel birlikte kahve mahve içeriz. evde 3 yıldır bitmeyen 35'lik cin var onu içer zehirleniriz.
  • mete kudur  (06.08.16 00:19:14)
Cok guzel muzik yapan cok guzel barlar var. Voodoo blues mesela.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.08.16 00:26:24)