flort edilen kisiye dogum gunu hediyesi

yeni tanistigim, flort ettigimiz biri var.
haftaya dogum gunu var.

gorusemeyecegiz cok buyuk bir ihtimalle, sirketine bir sey gondermek istiyorum. ne gondereyim? veyahut da bir sey gondereyim mi?

www.ciceksepeti.com

su listeden bir sey gondersem mi diye dusunuyorum, atiyorum persembe gunu siparisi versem cuma gunu teslim olmasi icin cuma teslim olur mu?

bu flort islerinin bazi yerleri bisiklete binmek gibiymis, insan unutmuyor da bazi zamanlar yardim iyi oluyor.

kek-kurabiye-şeker-çikolata güzel ve ağır olmayan bir jest, yürür gider.

  • devilred  (05.08.16 23:10:35)
linke giremedim, çiçek fikri hoş ama böyle sitelerde pahalı oluyor genelde.

  • mungojerry  (05.08.16 23:10:55)
cicek bocek cikolata bence yanlis olur. bir firsat kacmis olur daha dogrusu.

flort ediyorsan biraz tanimissin demektir ve "kisisellestirilmis" bir hediye cok daha anlamli olur. almadan once dusundugunu gosterir. hobileri, hayattan beklentileri yok mu bildigin? anneler gunu hediyesi alma gidip de...
  • 507  (06.08.16 01:04:44)
507+1
Konuşurken elbet sevdiği şeylerden bahsetmiştir. Onunla alakalı ufak detayları hatırladığınızı gösteren bir hediye mutlu edebilir bence. Sevdiği bir saksı bitkisi, favori çikolatası, ilgilendiği bir spor dalıyla ya da hobisiyle alakalı bir şey, sevdiği bir yazarın okumadığı bir kitabı gibi pahada hafif ama doğrudan kendisinin zevklerine hitap eden bir hediye olabilir.

  • pike  (06.08.16 10:38:51)