Sevdiğiniz ve yaptıktan sonra mutlu eden/rahatlatan hisler

Ben mesela diş fırçaladıktan sonra gelen o ferahlık hissinin hastasıyım 2-4 saniye süren. Sizlerinki neler?

ütü yapmak. hemen elde edilen o sonuç aşırı rahatlık veriyor.

  • devilred  (05.08.16 21:58:12)
nedense duş almak, eğer banyo da güzelse(evet banyo seviyorum ben) böyle bi' değişik güzel hissettiriyor.

  • mete kudur  (05.08.16 21:59:34)
duş almak su içmek masaj yaptırmak favorim

  • limoncello  (05.08.16 21:59:57)
yok malesef belki iyi bir masaj ama artık ondan da şüpheliyim.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (05.08.16 22:01:08)
sekis. ardından gelen o 10 dakikalık bayılma hissi iyi.

sakal tıraşı bir de. o kolonyaları süründükten sonra yanma hissiyle beraber gelen his.
  • mermize  (05.08.16 22:01:28)
duştan sonra bornozla yatış.

  • axl  (05.08.16 22:04:48)
Yazin camasir makinesinden islak tisort giyip klimayi 16 dereceye getirip altina girmek

  • Traveller  (05.08.16 22:10:48)
bileklerimi yıkarken sapıkça bir haz duyuyorum ben. elleri yıkıyorum böyle foşur foşur, sonra bileği kavrıyorum voyink voyink çeviriyorum. değişik oluyo.

  • der meister  (05.08.16 22:13:56)
sexden sonraki o 3 dk

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.08.16 22:22:33)
Boyun kütletme.

  • pike  (05.08.16 22:37:46)
esnemek(açma-germe olanı). hobilerim arasında sayabilirim. o derece hoşuma gidiyor.

  • misterturist  (05.08.16 22:50:08 ~ 23:08:49)
yeni açılmış franziskaner veya üstü kalitede birayı koklamak.

  • kupigometa  (05.08.16 22:51:04)
En cok haz verenler:
Karnimi lezzetli bir seyle doyurdugumda. (Karnim iyi doyarsa ilk 30dk kufur etsen kizamam)
Omuzlarima masaj yapildiginda (Bu gercekten kendimden geciriyor)
Karpuz ya da kiraz yerken aldigim haz.
Nefesim daraldiginda Ventolin inhaler siktiktan hemen sonraki an
Midem yanarken Talcid cignedikten hemen sonraki an
Ellerim tozluyken sabunlayip yikamak.

Digerleri:

Tuvaletimi yaptiktan sonra
Herhangi bir seyi zimpara makinesiyle duzlestirmek
Ziplayan topu duvara hizla vurdurup sekik geldiginde tekrar yakalamak
Sacimi fonle sekle sokabilmek. (Her zaman olmuyor ama sekle sokabilirsem iyi haz veriyor)
Jet motoru sesi duydugumda. (Bu benim yaptigim bir sey degil ama)
Iyice terlemisken uzerimdeki terli tisortu cikarmak.
Masanin ya da fayansin uzerine dokulmus cay lekesi gibi bir seyi islak mendille silip temizlemek.
Uzun duz sacli bir kadinin saclarinin arasina karsimis ufak tefek cer-cop gibi bir seyi tellerin arasindan cekip almak.
Elime giren kiymik parcasini, gozume kacan kirpigi cikarmak.
Tufekle hareketsiz bir hedefi tam vurmak
  • stavro  (05.08.16 23:27:09)
Evde temizlik bittikten hemen sonra balkonda içilen kahve çok mutlu eder.

  • BuddyGuy  (05.08.16 23:37:34)
boyun kütletmeden tuvalete her şey yazılmış.
uzun süre dışarıda dolaştıktan sonra çorapları çıkarıp seri serin havalanması.

  • basond  (06.08.16 15:02:59)