(Hanımlar) Uzun Saçlı Erkek Hakkında Düşünceniz !

uzun saçlı erkek gordugunuzde kafanızda nasıl bir profil canlanıyor

ergen

  • sta  (05.08.16 00:06:54)
Ben seviyorum. Üniversiteye yeni girdiği için hevesle uzatan biri de olabilir, orta yaşlı metalci de, biraz bohem olan biri de.

  • aychovsky  (05.08.16 00:08:54)
Ben de seviyorum, soyle bir sey canlaniyor;

static.celebuzz.com
www.notiesmanagement.com

edit: sacini kestirmeye usenen biri de olabilir
  • yuzır  (05.08.16 00:09:51 ~ 00:10:28)
gozluklu ve muhendis kesin bu uzun sacli erkek. icedonuk ve alternatif hobi sahibi gonul adami. biraz uzuluyorum, kizlardan bi' suru kazik yiyor bu arkadas kesin. yazik ya, keske sacini kestirip bambaska biri olsa :(

  • evde liyakat kalmamis  (05.08.16 00:10:06)
Lisede üniversitede filan uzun saçlı, metalci tipli erkeklere bayılıyordum. 30'a yaklaştıkça kısa saçlı, efendi gibi giyinen erkekler çekici gelmeye başladı. Uzun saçlı tipler, karakteri oturmamış, olgunlaşamamış gibi geliyor şu an.

  • cezzar dede  (05.08.16 00:12:58)
bişey canlanmıyor. normal insanmış gibi düşünüyorum onu da.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (05.08.16 00:19:46)
cool.

meleklerim ergen ne yahu? onlar da uzun saçlı kadınlara öyle desin o zaman. 50 yaşına gelince kestireceksiniz çünkü.

www.short-hair-style.com
  • kupigometa  (05.08.16 00:19:57)
Hiç sevmiyorum, sebebini de bilmiyorum. Alt tarafı saç yani ama saçma bir şekilde hoşuma gitmiyor.

  • pike  (05.08.16 00:22:28)
sevmiyorum çünkü çoğunlukla saçlarına bakmıyorlar. paspal geliyor. kısa saç severim.

  • theseachange  (05.08.16 00:30:15)
Ergen +1

  • köstebek kurabiye  (05.08.16 00:44:05)
ne demek sevmiyorum ya.
boşuna mı uzattık ak. merak etme kardeşim beğeniyorlar ama biliyorsun kadınlar.
bir erkek olarak cevapladım kusura bakma.

not:beğeniyorlar.
  • yuz kiloluk bir zenci  (05.08.16 01:16:21)
önyargı sergisi gibi olmuş burası. kaldı ki bana göre soru da yanlış ve şekilci. saçla karakter arasında bir bağlantı kurulabilirse de bence insanın hayatına yaymak çok yanlış.

ama mesela ben hiç uzun saçlı tecavüzcü veya çocuk istismarcısı haberine denk gelmedim Türkiye'de yakalananlar arasında. madem öyle, bunu da şuraya bırakayım. aksini iddia eden ya da tezimi çürütecek delil aramak için google'ı talan edecekler olursa da en azından kafanızda bir soru oluşturabilmişim demektir.

not: uzun saçlı değilim. ayrıca "uzun" ne kadar uzun? 5cm? 15cm? omuzlara kadar? çatala kadar?
  • loveinaflipbook  (05.08.16 08:38:54 ~ 08:39:43)
saçlarım çatala kadardı, kestim biraz şimdi, belimdeler. kendi çevremden gelen tepkileri aktarayım kadınlara dair.

kafalarında canlanan profili bilemeyeceğim fakat genel itibari ile beğeniyorlar. lakin bu "beğenilme" kavramı içinde bir cinsellik aramak yanlış olur. hani saçları kısa bir kız arkadaşını yıllar sonra uzun saçlı olarak görmüş gibi bir hisse kapılıyorlar.

eğer ki hedef kitle tespiti yapmaya çalışıyorsan, "metalci kızlar" elbette bu noktada hedef kitledir. fakat genel itibari ile bu alemde boş insanlar gördüğüm için seni saçınla yargılayan değil de insanlığın ile yargılayan kişiler asıl hedef kitledir.
  • yasli ateist  (05.08.16 09:04:09)
"ergen" diyenlerin hepsi ergen gibi cevap vermiş :D

Uzun saçlı erkekleri severiz. Hele ki 30 yaş ve üzeri olduğu halde karakteriyle bütünleştirdiği bir stili varsa. <3
  • dessy  (05.08.16 09:16:40)
pis izlenimi uyandırıyor çünkü erkeklerin saçları daha çabuk yağlanıyor hele bu sıcaklarda uf :(

  • alaimisema  (05.08.16 09:21:12)
Ben uzun saç severim. Hiç de ergen izlenimi uyandırmıyor bende.

  • slow like honey  (05.08.16 09:29:30)
sapık gibi geliyorlar ama gerçekten öyle geliyorlar. dürüstçe yazdım. öyle geliyorlar ama tanıdıktan sonra çok sevdiklerim de var.

  • for day to break  (05.08.16 10:52:12)