bisiklet tavsiyesi

hidrolik disk freni olan bir şehir veya dağ bisikleti alacağım. fiyat/performans oranı göz önünde bulundurulduğunda şu sıralar hangi model alınabilir? 900-1300 TL bandında bir bisiklet düşünüyorum.

aklımdaki model şu: kronbisiklet.com.tr
veya şu: kronbisiklet.com.tr

ağırlıklı olarak şehir içinde süreceğim, dağlık alanda ya sürmem ya da çok nadir sürerim.

Eğer şehiriçinde kullanacaksan kesinlikle şehir-tur bisikleti almalısın. Ama dağda bayırda toprak yolda kullanman çok zor olur. Dağ bisikletini hemen her yolda kullanırsın ama şehiriçinde tekerleri geniş olduğu için dah fazla efor sarfettirir. Dağ bisikleti almaya karar verirsen kendim 30 vitese geçtiğim için 27 vites hidrolik disk bisikletimi satıyorum. Duyuruda bulunmakta ilan.

  • epinephrin burst  (04.08.16 21:32:11)
Bahsettiğim bisiklet: carrarobisiklet.com

  • epinephrin burst  (04.08.16 21:34:34)
şehirde süreceğin dağ bisikleti ve hidrolik fren angaryadan başka bir şey değildir. v fren şehir bisikletlerine bakın.

  • mrthany  (04.08.16 21:59:54)
yol bisikleti almanda fayda var. Salcano XRS 040, Triban 3 ya da Triban 500, Carraro Race 052'ye bakabilirsin.

  • ebonni eth atc  (04.08.16 22:19:47)