şu klavye nasıl?

www.bimeks.com.tr

günde 20 bin karakter yazı yazmak için mekanik ya da çakma mekanik klavye olarak alacağım da.

(bkz: das keyboard) bu işin kralı

  • freetakilir  (04.08.16 19:14:48 ~ 19:15:04)
everest vs. çöptür bulaşma.

ucuz olsun dersen Tt eSPORTS Poseidon filan alabilirsin, biraz daha iyisini istersen cherry switchli ya da razer modellerine filan bakabilirsin. o kadar karakter yazı yazıyorsan zaten bakmadan yazıyorsundur :D haliyle klavye dili farketmez türkçe ayarlar noktaya basar ç yazarsın benim gibi ^^ us layout razer blackwidow ultimate stealth kullanıyorum öneririm mesela. ama yazı için cherry blue switch övülüyor daha çok. razerda stealth olmayan yeşil switchler o serinin karşılığı.
  • ucan spagetticanavari  (04.08.16 19:18:52)
das keyboard işin kralı ben de biliyorum da arkadaşlar 120 euro en az. bu 25-30€

bakarak yazıyorum ama her zaman değil, 10 parmak değilim yani ondan türkçe olması lazım, normal klavyem almanca zaten. ama türkçe iş yapıyorum o sırada gerekli bu.

oldukça iyi yorumlar aldığı için bunu istiyorum açıkçası.

everest çöp değil, işimi gören 18 liralık bir everest klavye var şu anda ama bazen hissiyat ve kalite açısından ve ışıklı olması bakımından önemli.

yoksa ben de isterim razer:D bu fiyat performans olarak oldukça iyi gibi.
  • kurnaz  (04.08.16 19:47:48)
Şu an telefomdayım link veremiyorum ama amazonda razer blackwidow bak. Geçen yaz aldım ben gayet memnunum

  • naberabi  (04.08.16 21:14:24)