Üniversite Tercihi Yapan Arkadaşlar (Son Bir Kontrol)

Yeniden sınava girdim, okul/bölüm değiştiriyorum. Aslında tercihlerimi yapmıştım. Ancak yine de gönlümden geçeni en üst sıraya yazayım, ne olur ne olmaz diye bir ufak değişiklik yaptım. Son durum şöyle oldu: i.hizliresim.com

İlk 4 tercihten sonrasının ölü olduğunu farkındayım. Her ihtimale karşı yazdım, bazı kontenjan düşmeleri oldu çünkü, ne olur ne olmaz. O mesele değil.

Şimdi son bir kontrol ricam ve sorum şu şekilde: ÖSYM tercih robotundan -herhalde sistemi çok kastırdığı için- arama motorunu kaldırmış. Ben de manuel olarak kod buldum ve yazdım. 108410266 nolu tercih Ankara'daki ODTÜ siyaset bilimi ve kamu yönetimi değil mi? Kıbrıs değil, SUNY programı değil, başka saçma sapan bir şey değil? Öyle bir şey olursa muhtemelen linç edileceğim çünkü, ilk taşı da kendim atacağım.

Selamlar.

Tercih kılavuzunda okulların kodları yazar. Dediğiniz gibi Ankara yazıyor. Sorun yok bence.

  • tahin pekmez yoğurt  (04.08.16 13:40:58)