[]

İstanbul Kiralık Daire Lokasyon Tavsiyesi

- iş yerimin bulunduğu maslak tarafına kolay ulaşabileceğim
- güvenli, huzurlu ve modern bir semtin olduğu
- fiyatların 1700 tl yi geçmediği
- binaların ve zeminin depreme dayanıklı olduğu
Hangi semtler ve ilçeler yukarıda ki kriterlere uygundur?
Kiralık daire ararken bilindik internet sitelerine bakmak haricinde tavsiyeniz var mı?

 
sizin aradığınız yer sarıyer kesinlikle.

- sarıyer merkezden maslak'a ulaşım dolmuşla 10-15 dakika sürer. trafik de olmaz. kendi aracınız varsa tünelden yardırabilirsiniz.
- 6 senedir yaşıyorum, güvensiz bir yer olduğunu düşünebileceğim hiç bir şey yaşamadım. kendi halinde insanlar yaşıyor hep. yeşil var, mavi var. hemen her şeye ulaşabilirsiniz bu civarda. daha da sakin olsun isterseniz kireçburnu veya tarabya tarafına bakın.
- düzgün 2+1'ler 1700 civarında.
- sarıyer istanbul'da depreme en dayanıklı olacak yerlerden birisi deniyor hep.
- sitelerden ev sahibi ilan açmışsa oradan ulaşın. illa emlakçıdan bakacaksanız emlakçının ofisine gidin, elinde daha farklı daireler olabiliyor internete koymadığı. ayrıca pazarlık da yapabilirsiniz bi nebze.
  • givemesomesubstance  (04.08.16 09:12:18) 
çeliktepe (metroyla iki durak), sanayi mah. (metroyla bir durak).

çıkıp sokak sokak dolaşıp arayacaksınız...
  • holy diver  (04.08.16 20:25:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.