30lu yaşlarında olanlar

30lu yaşlarında olanlar 20li yaslarınıza tavsıye verme şansınız olsa ne derdiniz? 20li yaslarımın ortasındayım ve baslarına ait bile bir sürü pişmanlığım var dönebilsem soyleyecek cok şeyim var mesela boş zamanlarını bu kadar bos geçirme, ilerde hiç boş zamanın olmayınca kıymetini anlıcaksın, dil öğren daha cok yurt dışına cık tatillerini aylak aylak geçirme, okulu daha verimli geçirmeye çalış, hiç bir şeyin uzaktan göründüğü gibi olmadığını bil ve üzülme, herkese iyiymiş gibi yaklaşma temkinli davran,ya da en basitinden yemekhanede yalnız yemek yemenin dunyanın en kotu şeyi olmadığını bil biraz büyü gibi gibi ama tabi öyle bir şansım yok.ama en azından ilerde bu gunler için pişman olmama şansım var onun için de sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var ^^
Şuan cok yorgunum uyuyacağım onun için tikler sabaha şimdiden cok tesekkürler

  • pike  (03.08.16 23:11:50)
İyi insanlar tanı. Hayatına doğru düzgün insanlar sok. Annenin babanın kıymetini bil. Ne söylerlerse yap.

  • suicides underground  (03.08.16 23:22:19)
sabaha çok iş bıraktım hep o yüzden sabaha hiç bir iş bırakma. tiklemeyi bile. az uyu, ileride zaten mecbur kalkamayacaksın.

  • inannas jofn  (04.08.16 00:07:41)
Surekli bir seyler ogren derdim. Yas diye bir sey var, kendini kandirma derdim.

  • stavro  (04.08.16 00:13:40)
Malak gibi yatma, çekingen olma, insanlara kaynaş, bol bol seviş.
Malak gibi yatma, bol bol gez.
Tasarım, yazarlık, vb freelance çalışılabilecek bir yeteneği hobi olarak yap, işinden istifa ettiğinde veya atıldığında kapın olsun.
Okuduğun bölümle alakalı sıkıcı hocaları falan siktir et, uygulamalara bak, bilgi edin, teorik kısmının eğlenceli anlatıldığı kaynaklar bul ve mesleğini iyice öğren.
  • r_u_h  (04.08.16 00:20:50 ~ 00:22:32)
insan ilkokuldan beri bi sürü nasihatlar alır,ama hiç değişmez,insanın yapısında olan bi şey bu,neyin seni daha iyi hale getireceğini sen daha iyi biliyosun.hayatını başkasının ittirmesiyle çalışan bi hale sokma yeter.muhtemelen gene kendi bildiğini yapacaksın zaten

  • essoist  (04.08.16 00:26:23)
Ondan ayrıl hayatının 13 senesini silmek zorunda kalacaksın. Gençlik tekrar geri gelmiyor

  • gullak  (04.08.16 03:22:35)
Sanirim yurt disina cik gerekirse okudugun bolumden vazgec kafede calis magazada calis ama donme derdim

Yas:27

Ama pismanliklar var.
  • Traveller  (04.08.16 09:15:24)
bu ülkede ne işin var defol git bu ülkeden derdim.

  • haskoylu deli hasan  (04.08.16 09:17:08)
boşuna plan yapma.

  • basond  (04.08.16 09:42:32)
acemi+1

bir de daha erken çocuk sahibi ol derdim.
  • babilbaligi  (04.08.16 10:11:48)
Erteleme. Birikim/yatırım yap.

  • arnold schwarzeneger  (04.08.16 10:21:43)